Модель
MAGLEV 3000
Номінальна потужність
3000W
Розміри ротора (висота/діаметр,м)
2.32 M*M 1.90
Вага
60 KG
Матеріал лопатей
Алюмінієвий сплав
Кількість лопатей
3
Швидкість вітру для страгивания
1m/s
Мінімальна швидкість вітру для генерації
2m/s
Мінімальна швидкість вітру для зарядки
2.5 m/s
Оптимальна швидкість вітру для номінальної потужності
5,2 m/s
Швидкість автоматичного відключення
15m/s
Максимальна швидкість вітру
65м/s
Тип генератора
3-х фазний генератор
Вихідна напруга
48 V
Выходнаясила струму
< 70Amp
Контролер автоматичного відключення
Автоматичне гальмо короткого замикання
Діапазон робочих температур
-30~50 ?
Молниезащитная система нержавіючого сталевого кулі: діаметр кулі: 20 см, нержавіюча сталевий стрижень: 35мм
Вітрогенератор MAGLEV відноситься до вертикальним, або як ще їх називають ортогональним ветрогенераторам. У нього присутні самі кращі в світі характеристики, по суті він зумів об'єднати всі переваги горизонтальних пристроїв, а саме їх високий ККД, і всі достоїнства їх вертикальних побратимів. Вітрогенератор виробляється серійно, з використанням новітніх технологій, тому має доступною ціною.
Відзначимо важливий момент: стартова швидкість обертання лопатей у цього пристрою досягається при швидкості вітру мінімум 0.6-1 метрів за секунду , для горизонтальних аналогів старт відбувається при швидкості вітру до 7-8 м/с. Лопаті знаходяться вертикально, що дозволяє ігнорувати сильне зміна напрямку вітру
Геометрія лопатей пристрою забезпечує безшумну роботу. При цьому вітрогенератор виглядає неабияк: гироскопическая форма ротора плюс унікальний лопатевої профіль. Генератор вкрай енергоеффектівен , незалежно від напряму вітру досягається практично номінальний ККД Конструкція вітростійка, витримує урагани. Турбулентність не страшна.
Щорічне технічне обслуговування даного вітрогенератора не потрібно, оскільки в конструкції синхронного низькооборотного трифазного генератора зі щілинним розташуванням рідкоземельних магнітів не використовуються щітки і редуктори, як у горизонтальних побратимів.
У вітрогенераторі – один японський надміцний підшипник для забезпечення наполегливої стійкості ветрокрыла.
Виключно висота щогли і система контролерів і інверторів визначають яка інтенсивність вітру робить можливим вихід на номінальну потужність
Конструкція пристрою компактна, а форма лопатей замкнута, тому монтаж генератора можливий поруч з житловими приміщеннями, а також на дахах. Горизонтальні генератори повинні розміщуватися на відстані, так як вони досить гучні і сильно вібрують.
Ключові особливості даного вітрогенератора
• шумова навантаження не перевищує 20 децибел, повна відсутність магнітного випромінювання, вібрації
• відсутність необхідності в сопуствующих пускових механізмах , обертання стартує за годинниковою стрілкою завжди так як товщина лопатевих країв різна.
• У комплекті присутній гібридний контролер заряду, що сприяє отриманню максимальної кількості енергії від вітрогенератора при малому вітрі, без досягнення необхідної потужності, контролер дозволяє з'єднувати сонячні модулі, і пускати постійний струм на навантаження (так ліхтар зі світлодіодами на постійному струмі майже досягає номінального ККД при різному напрямку вітру.
• стабільно функціонує в складних природних умовах ( морської повітря, сильні температурні перепади ), так як корпус непроникний, використовуються алюмінієві, титанові деталі а також деталі з нержавіючої сталі з хромуванням. тому цей пристрій повністю відповідає суворим директив RoHS, EUP, ELV
• Для збільшення потужності можна об'єднувати дані вітрогенератори
• Повністю нешкідливий для природи
Технологія магнітної левітації застосовувана в конструкції пристрою і забезпечує міцність опорної частини, головна конструктивна особливість пристрою. В даному пристрої з допомогою вищезгаданої технології, ротор за фактом ширяє в повітрі, а зрушення ротора забезпечується при незначному вітрі. Опорний підшипник у конструкції відсутній
Високоенергетичні роторні магніти роблять можливим безщітковий метод зняття енергії, багатополюсність їх розміщення сприяє досягненню необхідної потужності при малих обертах. На виході видається трифазний струм змінного напруги. Відсутність тертя в підшипнику в опорі і необхідності щорічної зміни щіток і регулярного технічного обслуговування дозволяють даного вітрогенератору досягти надзвичайної надійності.